Web Tasarımı ve Uygulama

Rakipleriniz arasından sıyrılarak firmanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tüm dünya üzerinde milyonlarca kişiye ulaştırmamızı istemisiniz? Firmanız ürün ve hizmetlerinin, web sayfaları sayesinde tüm dünyaya ulaşmasını istiyorsanız ve web sayfası tasarımı ile ilgili neler yapmanız gerektiği konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz size özel çözümler üreten Baha Özyuva sizi bu konuda aydınlatacak fikirler sunuyor! İlgili adımları takip edin, bizlerden kesintisiz destek talebinde bulunun ve gerisini düşünmeyin..

Web Tasarım işlem çizelgesi:

Firmanız hizmetleri veya firma adınıza uygun olabileceğini düşündüğünüz bir alan adının (domain name) bizim tarafımızdan ya da bir başka alan adı tescil firması tarafından satın alınması gerekmektedir. Bu basit işlem sonrasında yapılacak tüm tasarım çalışmaları sonucunda ilgililerin sizlere ulaşabilmesi için gerekli olan ilk adımı atmış olacaksınız.

İlgili alan adının tescil işlemleri sonrası ürün ve hizmetlerinizin tasarım aşamasından sonra yüklenebilmesi ve alan adı ile bağdaştırılması (Dns yönlendirmesi) için gerekli olan farklı özelliklere sahip bir barındırma hesabı (hosting) sahibi olmanız gerekmektedir.

Web sayfalarınızın, yayınlanmasını istediğiniz içeriğe göre farklı özelliklere sahip barındırma hesaplarını web sitemizde Hosting adı altında sunulan bölümden veya bir başka firma tarafından satın alabilirsiniz.
Alan adı ve barındırma hesapları işlemleri sonrasında firmanız adına aktif, “Yapım Aşamasında” ibareli ve e-posta hesapları çalışan boş bir alana sahip olacaksınız. Artık tasarım işlemleri için diğer adıma geçebilirsiniz.

 

Tüm web tasarım işlemlerinden önce diğer benzeri firmalar tarafından yapılmış çalışmaları incelemeniz önerilmektedir. Bu sayede bizlerden talep edeceğiniz hizmet için hem yeterince içerik bilgilerine sahip olacak, hem de farklı firmaların yapmış olduğu çalışmalar ile Pozitifweb’in hazırlayacağı çalışma arasındaki farkları tespit etmiş olacaksınız.

Farkı firmalar için hazırlanmış web tasarım çalışmalarda size, sıkıcı, kötü, gereksiz gelen bölümleri bizlere bildirmeniz çalışmanın verimliliğini arttıracaktır.

Firmanız ürün veya hizmetlerinize dair, resim, açıklama, teknik bilgiler, tablolar, vb. teknik dökümanlarınızın neler olduğunu tespit ederek eksik olduğunu düşündüğünüz verileriniz için bizlerden veya bir başka ajanslardan yardım almanız gerekmektedir.

Bu aşama sonrasında elinizde olan mevcut hizmet bilgileri eşliğinde, adınıza hazırlanmasını istediğiniz web sayfaları için bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Bu aşamada hazırlanmasını isteğiniz web tasarım çalışması için bizler tarafından daha önce belirlenen fiyatlandırma tablolarımızı inceleyerek istemiş olduğunuz çalışma hakkında maliyet bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Farklı özelliklere sahip tasarım çalışmaları için web tasarım sipariş formu bölümümüzü kullanarak size özel tekliflerde bulunmamızı talep edebilirsiniz.

Menü